Bilişim Teknolojileri

Bilişim Teknolojileri bölümünde okutulan ders için açılmıştır.

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Kızlar dikkat!!!

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1 Kızlar dikkat!!! Bir Salı Kas. 25, 2008 5:14 pm

Görüntü İşleme 2 modülünü pazar gününe kadar kızlar uygulayın ve anlaşılmayan konuları tespit edip yazın. Salı günü tartışalım. Sonra 2. sınav bu kadar basit olmaz ona göre hazırlıklı olun. Bahane kabul etmiyorum. Haydi bakalım kolay gelsin.

Kullanıcı profilini gör

2 Geri: Kızlar dikkat!!! Bir Salı Kas. 25, 2008 6:44 pm

ya hocam 1. yazılı kolay değildiki 2. kolay olmıcak diyosunuz Sad bide hocam bazı yerler var modülden anlaışması zor:D

Kullanıcı profilini gör

3 Geri: Kızlar dikkat!!! Bir Salı Kas. 25, 2008 7:20 pm

tamam işte anlaşılmayan konuları başlık olarak yazarsanız ii olur

Kullanıcı profilini gör

4 Geri: Kızlar dikkat!!! Bir Salı Kas. 25, 2008 8:18 pm

ya öğretmenim ne kolayı birinci sınav kolay değildi konular karışık programdaki gibi kolay değller Mad Mad Mad

Kullanıcı profilini gör

5 Geri: Kızlar dikkat!!! Bir Salı Kas. 25, 2008 8:59 pm

arkadaşlar anlamadığınız yerleri anında forumda paylaşırsanız bizde sizlere hemen yardımcı oluruz ve anlamadığınız yerleri anında halletmiş olursunuz. her şeyi anladıktan sonrada sınav ne kadar zor olursa olsun sizi zorlayacağını düşünmüyorum. anlamadığınız yerleri bekliyoruz. kolay gelsin

Kullanıcı profilini gör http://www.edaodaci.com

6 Geri: Kızlar dikkat!!! Bir Çarş. Kas. 26, 2008 6:39 pm

Kızlar modüldeki uygulamalar yapılıyor mu? herşey yolunda mı kimse anlaşılmayan konuları yazmamış. Herşeyi anlıyor musunuz yoksa modüldeki uygulamaları yapmıyor musunuz? Ben hangi sonucu çıkarayım şimdi Very Happy

Kullanıcı profilini gör

7 Geri: Kızlar dikkat!!! Bir Çarş. Kas. 26, 2008 7:19 pm

Hocam yalan söylemek yakışmaz okulda baktım ama şuan bakmadım hiç kendi adıma konışıyım gerekçe olarakta cuma günü olacağımız 2 sınavı sunuyorum ama en kısa zmanda bakıp söylicem Very Happy

Kullanıcı profilini gör

8 Geri: Kızlar dikkat!!! Bir Perş. Kas. 27, 2008 10:06 pm

ya hocam resmi dilimleme,Dünüşümlü resimler anlatırsanız sevinirim bide animasyon yapmada zorluk yaşadım onuda video şeklinde anlatılırsa çok sevinirim Very Happy şimdiden teşekkürler

Kullanıcı profilini gör

Sponsored content

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]