Bilişim Teknolojileri

Bilişim Teknolojileri bölümünde okutulan ders için açılmıştır.

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

ingilizce öğrenmek

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1 ingilizce öğrenmek Bir Çarş. Kas. 26, 2008 8:33 pm

mervecim ingilizcemizin gelişmesi için ingilizce öğrenme isteğimizin olması lazım ama bizde öle bi çaba göremiyorum..tabi bilgisayar terimleri hariç Very Happy

Kullanıcı profilini gör

2 Geri: ingilizce öğrenmek Bir Çarş. Kas. 26, 2008 8:34 pm

Bu konuda sana katılıyorum Gizem =)Çaba olmadan hiç birşey olmuyo mesela ben okuldan geldiğimden beri hesap makinesi yapmak için uğraştım ve yaptım süper oldu =)

Kullanıcı profilini gör

3 Geri: ingilizce öğrenmek Bir Ptsi Ara. 01, 2008 8:02 pm

_Bilgehan_ demiş ki:Bu konuda sana katılıyorum Gizem =)Çaba olmadan hiç birşey olmuyo mesela ben okuldan geldiğimden beri hesap makinesi yapmak için uğraştım ve yaptım süper oldu =)

Vlla Ben Bu Yaz Kendimi Geliştirmek İçin Çok Çaba Sarf Ettim Ama Pek Yazılılarıma Yandığını Söyliyemiyicem...

Hoca Mervenin Bi Sorusunu Tv İzlemek Yerine Sinema İzlemek Yazdığı İçin Saymadı...

Ki Bence İngilizce, Benim Bi İngilizin Derdini İngilizinde Bnm Derdimi Azbuçuk Anlayıp Yardımcı Olabilmesidirr Bence...

Bize Öğretilen Diplomatik İngle Abd'de (Belki İngltere Daha Sıkıdır Ama) Çok Alakası Yok Onlarda Kural Yok Bi Kere Ben Ayrıntılara Takıldığımızı Ve Pratiğin Olmadığını Düşünüyorum Kısacası Sistem Yanlış Bence... (Tabi Bu Benim Fikrim)

Çok Konuştum Galiba Susuyorum=)

Kullanıcı profilini gör

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]