Bilişim Teknolojileri

Bilişim Teknolojileri bölümünde okutulan ders için açılmıştır.

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Hoşgeldiniz...

Sayfaya git : 1, 2  Sonraki

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 2 sayfası]

1 Hoşgeldiniz... Bir Cuma Kas. 21, 2008 12:16 am

Selam kızlar bu forum ders içerisinde anlamadığınız, anlayıp anlatmak istediğiniz Very Happy , arkadaşlarınızla tartışmak istediğiniz vs.. konuları enine boyuna konuşabilmeniz için açıldı. Tabi başka etkinliklerde olabilir(dosya paylaşımı, güncel konularvs..) Hepinizin ilgileneceğini ümid ediyorum kolay gelsin Cool

Kullanıcı profilini gör http://goruntuisleme.4rumer.net

2 Geri: Hoşgeldiniz... Bir Cuma Kas. 21, 2008 8:18 pm

hayırlı uğurlu olsun:D faydalı bir site olacağı görüşündeyim...

Kullanıcı profilini gör

3 Geri: Hoşgeldiniz... Bir Ptsi Kas. 24, 2008 6:58 pm

vatana millete ataüniye bizim liseye hocalarımıza arkadaşlara küçük emraha kasaba bakkala markete kısaca herkeslere hayırlı uğurlu olsun What a Face abarttımmı ne tongue

Kullanıcı profilini gör

4 Geri: Hoşgeldiniz... Bir Ptsi Kas. 24, 2008 6:59 pm

_nghn_ demiş ki:vatana millete ataüniye bizim liseye hocalarımıza arkadaşlara küçük emraha kasaba bakkala markete kısaca herkeslere hayırlı uğurlu olsun What a Face abarttımmı ne tongue

Birazcık Abarttın Sankim Ama Olsun İlk Defa Kendimize Ait Sitemiz Olmuş Az Bile=D

Kullanıcı profilini gör

5 Geri: Hoşgeldiniz... Bir Ptsi Kas. 24, 2008 7:12 pm

he valla dur bizimkileri de gaza getirelimde sınıfça abartalım Very Happy

Kullanıcı profilini gör

6 Geri: Hoşgeldiniz... Bir Ptsi Kas. 24, 2008 7:12 pm

_nghn_ demiş ki:he valla dur bizimkileri de gaza getirelimde sınıfça abartalım Very Happy

Temam Ben Varım=D

Kullanıcı profilini gör

7 Geri: Hoşgeldiniz... Bir Ptsi Kas. 24, 2008 9:18 pm

_nghn_ demiş ki:vatana millete ataüniye bizim liseye hocalarımıza arkadaşlara küçük emraha kasaba bakkala markete kısaca herkeslere hayırlı uğurlu olsun What a Face abarttımmı ne tongue
küçük emraha hahaaa:D bide eklemek istediğim bi kaç isim daha var:D bizim komşu hazı teyzeye cafeci rahmi amvaya kanticimiz muharreme sınıf arkadaşım fatmaya almanyadaki rahime anneanneme hayırlı olsun:D herkese herkeseeee

Kullanıcı profilini gör

8 Geri: Hoşgeldiniz... Bir Ptsi Kas. 24, 2008 9:20 pm

malesef kontenjan doldu sizin ordaki marketle bakkalı çıkarabilirmiyiz Very Happy

Kullanıcı profilini gör

9 Geri: Hoşgeldiniz... Bir Ptsi Kas. 24, 2008 9:23 pm

aaa yoo cık nagihan bi baksan vardır belkim kıyıda köşede bi yer sıkıştırıver araya... yazıııkk kızzz:D

Kullanıcı profilini gör

10 Geri: Hoşgeldiniz... Bir Ptsi Kas. 24, 2008 9:25 pm

ii bari hadi alalım onlarıda ama bak duyan geliyo ona göre kontenjanımız sınırlı ilk günden prensiplerimizi bozmayalım Razz

Kullanıcı profilini gör

11 Geri: Hoşgeldiniz... Bir Ptsi Kas. 24, 2008 9:28 pm

bundan sonra gelenlere bozma prensibi artık ama ben ilk gelenlerdenimya acuhh kıyak geç baa hacıVery Happy

Kullanıcı profilini gör

12 Geri: Hoşgeldiniz... Bir Ptsi Kas. 24, 2008 9:29 pm

tmm ama böle ulu orta söleme kıyak geçtiğimi prestijim sarsılıyo Very Happy valla eda abla atacak beni siteden susim ben Very Happy

Kullanıcı profilini gör

13 Geri: Hoşgeldiniz... Bir Ptsi Kas. 24, 2008 9:34 pm

atamazzz korkma ben varım arkanda:D sana bişi diyen olursa sen bana gel:D:D:D:D sen beni kolladın artık bende seni korur kollarım:D

Kullanıcı profilini gör

14 Geri: Hoşgeldiniz... Bir Ptsi Kas. 24, 2008 9:36 pm

ooo benim sırtım daha yerre gelemz Very Happy yalnız bu konuşmayla bu sitenin adı bilişim vadisi olur Very Happy

Kullanıcı profilini gör

15 Geri: Hoşgeldiniz... Bir Ptsi Kas. 24, 2008 9:38 pm

haha Very Happy moda bu:D dünyayı kurtarırız sonra bu siteyle, bu laflar+gaflarla:D bilişim vadiside yakışmadı değil hani:D

Kullanıcı profilini gör

16 Geri: Hoşgeldiniz... Bir Ptsi Kas. 24, 2008 9:40 pm

ama rengi uymuyo Very Happy neyse canım her vadi siyah olacak değil ya bizimkisi pembe vvadi Smile

Kullanıcı profilini gör

17 Geri: Hoşgeldiniz... Bir Ptsi Kas. 24, 2008 9:41 pm

okadar kusur kadılar vadisinde de olur boşver:D hem yenilik iyidir:D

Kullanıcı profilini gör

18 Geri: Hoşgeldiniz... Bir Ptsi Kas. 24, 2008 9:49 pm

hı hı yenilikçi insanlarız biz olcak o kadar Very Happy

Kullanıcı profilini gör

19 Geri: Hoşgeldiniz... Bir Ptsi Kas. 24, 2008 9:51 pm

Kızlaar eğer sitenin rengiyle bi sorununuz varsa söyleyin hallederizz..Siyahsa siyah beyazsa beyaz herşey sizin için Cool

Kullanıcı profilini gör http://goruntuisleme.4rumer.net

20 Geri: Hoşgeldiniz... Bir Ptsi Kas. 24, 2008 9:52 pm

yok ya şimdilik sorun değil sizin içinizden böle gelmiş bizim içün değiştirmeyin:D belki ilerde isteriz Very Happy

Kullanıcı profilini gör

21 Geri: Hoşgeldiniz... Bir Ptsi Kas. 24, 2008 9:54 pm

tabi büşçüm değiştir karanlık gizemli bi renk olsun:D yani pembe vadi pek gizemli değil:D

Kullanıcı profilini gör

22 Geri: Hoşgeldiniz... Bir Ptsi Kas. 24, 2008 9:55 pm

arkadaşlar benim siteden atacağımdan falan bahsedilmiş. fahriyede bana meydan okumuş Evil or Very Mad .gerçi ben fahriyemede kıyamam sizede istediğiniz gibi kullanabilirsiniz siteyi forumu ve bundan sonraki etkinlikleri ama bizim derste işimize yarayacak şekildede kullanın ki iyi not alalım. şimdilik sitesini gösteren 5 gruptan en iyi notu biz aldık böyle devam edinki yine aynen devam edelim Very Happy

Kullanıcı profilini gör http://www.edaodaci.com

23 Geri: Hoşgeldiniz... Bir Ptsi Kas. 24, 2008 9:57 pm

siteden atma kısmı espriydi ama meydan okuma kısmı valla gerçekti vadimizi bile kurduk hahh:D ii not almanıza sevindik aynen böle devam etcezde ben çok mu konuşuyorum ne Very Happy

Kullanıcı profilini gör

24 Geri: Hoşgeldiniz... Bir Ptsi Kas. 24, 2008 9:59 pm

olurmu öyle şey sizin ders dışındada konuşabilmeniz için açtık bu forumu istediğiniz gibi takılın Smile

Kullanıcı profilini gör http://www.edaodaci.com

25 Geri: Hoşgeldiniz... Bir Ptsi Kas. 24, 2008 10:00 pm

ii bari knşalım o zmn:D

Kullanıcı profilini gör

Sponsored content

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 2 sayfası]

Sayfaya git : 1, 2  Sonraki