Bilişim Teknolojileri

Bilişim Teknolojileri bölümünde okutulan ders için açılmıştır.

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Online Sınav Soruları

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1 Online Sınav Soruları Bir Perş. Ara. 04, 2008 6:23 pm

Online Sınav soruları ve cevapları

Kullanıcı profilini gör http://www.edaodaci.com

2 Geri: Online Sınav Soruları Bir Perş. Ara. 04, 2008 7:12 pm

Öncelikle Her Yönden Bizi Düşünüp Bu Sınavı Yaptığınız İçin Çok Teşekkür Ederim Ama Bir Sorum Olacak 3. Soru "E) Edit/Insert/New Buton" Olması Gerek Miyo Mu???

Kullanıcı profilini gör

3 Geri: Online Sınav Soruları Bir Perş. Ara. 04, 2008 7:16 pm

sabah ki yazılıdan sora cwplarını görerek bu yazılıyı yapmak bayağı zevkliymiş.sınav sisteminin böle olmasını umuyorum Very Happy

Kullanıcı profilini gör

4 Geri: Online Sınav Soruları Bir Perş. Ara. 04, 2008 7:22 pm

W~SüMiŞ~W demiş ki:sabah ki yazılıdan sora cwplarını görerek bu yazılıyı yapmak bayağı zevkliymiş.sınav sisteminin böle olmasını umuyorum Very Happy
Süpersin Sümeyye Vbnin Hiç Bir Cevabını Bilmiyom Şuanda Nedense Bilmekte İstemiyom=D

Kullanıcı profilini gör

5 sınaw Bir Perş. Ara. 04, 2008 7:27 pm

ewt bu sınav bizim için çok faydalı oldu tşk...

Kullanıcı profilini gör

6 Geri: Online Sınav Soruları Bir Perş. Ara. 04, 2008 7:32 pm

sümeyyecim ilk defa sana katılıyorumm Very Happy sınav içinde ayrıca teşekkürler..

Kullanıcı profilini gör

7 Geri: Online Sınav Soruları Bir Perş. Ara. 04, 2008 7:34 pm

Kızlar Heralde Hepiniz Full Çıkardınız Sadece Benim Mi Takıldığım Sorular Var Burda Paylaşın Birbirimizin Yanlışlarını Görelim Ve Ablalarımızla Birlikte Halledelim...

Kullanıcı profilini gör

8 Geri: Online Sınav Soruları Bir Perş. Ara. 04, 2008 7:36 pm

keşke bütün sınavlar böyle olsa:d

Kullanıcı profilini gör

9 Geri: Online Sınav Soruları Bir Perş. Ara. 04, 2008 7:38 pm

|||Zeynep||| demiş ki:Öncelikle Her Yönden Bizi Düşünüp Bu Sınavı Yaptığınız İçin Çok Teşekkür Ederim Ama Bir Sorum Olacak 3. Soru "E) Edit/Insert/New Buton" Olması Gerek Miyo Mu???
zeynepcim senin söylediğinle çalışmamıza yeni düğme ekliyoruz ama soruyu dikkatli okursan bir veya daha fazla grafiği butona çevirmek için düğme yapacağımız grafiklerin hepsini seçtikten sonra Modify/Symbol/Convert to Symbol ( F8 ) menüsünü kullanıyoruz.

Kullanıcı profilini gör http://www.edaodaci.com

10 Geri: Online Sınav Soruları Bir Perş. Ara. 04, 2008 7:56 pm

eda_odaci demiş ki:
|||Zeynep||| demiş ki:Öncelikle Her Yönden Bizi Düşünüp Bu Sınavı Yaptığınız İçin Çok Teşekkür Ederim Ama Bir Sorum Olacak 3. Soru "E) Edit/Insert/New Buton" Olması Gerek Miyo Mu???
zeynepcim senin söylediğinle çalışmamıza yeni düğme ekliyoruz ama soruyu dikkatli okursan bir veya daha fazla grafiği butona çevirmek için düğme yapacağımız grafiklerin hepsini seçtikten sonra Modify/Symbol/Convert to Symbol ( F8 ) menüsünü kullanıyoruz.

Hıım O Zaman Bundan Haberim Yoktu Yani Dikkat Etseydimde Bulamazdım=D Çook Teşekkürler...

Kullanıcı profilini gör

11 8. soru Bir Perş. Ara. 04, 2008 9:23 pm

arkadaşlar ya ben su 8. sorunun cevabını bulamadım firewroks da önizleme yapılıyormu ki

Kullanıcı profilini gör

12 Geri: Online Sınav Soruları Bir Perş. Ara. 04, 2008 9:38 pm

ne olur ki öğretmenler hep internet üzerinden sınav yapsalar.ne güzel olurdu.biz öğrencilerde sınava geç kalma,çalışamama korkusu kalmazdı Very Happy istediğin zaman sınava gir, istediğin zaman sınavı kaydet, hemde sınav olurken araştırdıklarımızda aklımızda kalır. kızlar milli eğitim bakanlığının numarası kaçtı. bu konuyu bi görüşeyim Very Happy Very Happy Very Happy

Kullanıcı profilini gör

13 Geri: Online Sınav Soruları Bir Perş. Ara. 04, 2008 9:51 pm

esra_kuzugil demiş ki:arkadaşlar ya ben su 8. sorunun cevabını bulamadım firewroks da önizleme yapılıyormu ki
esra f12 yle önizleme yapabiliyoruz. yada File menüsü Preview in browser dan önizleme yapabiliriz.

Kullanıcı profilini gör

Sponsored content

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]