Bilişim Teknolojileri

Bilişim Teknolojileri bölümünde okutulan ders için açılmıştır.

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

lisedeki en zor ders sizce hangisi

Sayfaya git : 1, 2  Sonraki

lisedeki en zor ders hangisi

14% 14% [ 2 ]
7% 7% [ 1 ]
7% 7% [ 1 ]
21% 21% [ 3 ]
0% 0% [ 0 ]
0% 0% [ 0 ]
0% 0% [ 0 ]
0% 0% [ 0 ]
50% 50% [ 7 ]
Toplam Oylar : 14

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 2 sayfası]

1 lisedeki en zor ders sizce hangisi Bir Cuma Kas. 21, 2008 8:35 pm

eveetttt işte güzel bir anket:D bakalım en zor ders size göre neymiş.... hadi yorumlayın.....

Kullanıcı profilini gör

2 Geri: lisedeki en zor ders sizce hangisi Bir Paz Kas. 23, 2008 11:28 pm

Yha Sorunum İngilizce Gibi Görünsede 1 ve 2. Üniteleri İşleyip 4.Ünitenin Sorularını Soran Hocada=S
İng-Tr Çevirimde Çok İyi Olduğuna İnandığım Halde Sınavım Berbat Geçti.. Offf

Kullanıcı profilini gör

3 Geri: lisedeki en zor ders sizce hangisi Bir Paz Kas. 23, 2008 11:30 pm

Biz Matematik Almıyoruz Bence Onu Görsel Programlama Diye Değişin O Zaman Farklı Sonuç Alabilirsiniz Bence=D

Kullanıcı profilini gör

4 Geri: lisedeki en zor ders sizce hangisi Bir Ptsi Kas. 24, 2008 6:44 pm

Ben şahsen Zeynep'in İng-Tür çevirisine şahit oldm süper herkese tavsiye ederim Very Happy Very Happy

Kullanıcı profilini gör

5 Geri: lisedeki en zor ders sizce hangisi Bir Ptsi Kas. 24, 2008 6:57 pm

_Bilgehan_ demiş ki:Ben şahsen Zeynep'in İng-Tür çevirisine şahit oldm süper herkese tavsiye ederim Very Happy Very Happy

Hangisine Şahitsin?? =)
İng Şarkı Parça Alabilirim Bilge'nin Dediği Gibi=)

Kullanıcı profilini gör

6 Geri: lisedeki en zor ders sizce hangisi Bir Ptsi Kas. 24, 2008 7:13 pm

Tamam Zeynep kızma bende birşey demedim.İnkar etmiyorum Enrıque'nin şarkılarını hep sen çevirdin demi ama Very Happy Very Happy

Kullanıcı profilini gör

7 Geri: lisedeki en zor ders sizce hangisi Bir Ptsi Kas. 24, 2008 7:15 pm

_Bilgehan_ demiş ki:Tamam Zeynep kızma bende birşey demedim.İnkar etmiyorum Enrıque'nin şarkılarını hep sen çevirdin demi ama Very Happy Very Happy

Ayy Yok Ne Kızması Beeaa Sende Sadece Birden Çok Çevirdiğim Parça Var Hangisi Olduğunu Öğrenmek İstedim Canım Benim
(Bu Sevgi Gösterisi Sadce Forum İçin=)

Kullanıcı profilini gör

8 Geri: lisedeki en zor ders sizce hangisi Bir Ptsi Kas. 24, 2008 7:20 pm

Biliyorum Zeynep yarın eve kafam kırık bi şekilde gelcm

Kullanıcı profilini gör

9 Geri: lisedeki en zor ders sizce hangisi Bir Ptsi Kas. 24, 2008 7:21 pm

matematik matematik matematik!!!
fizikte olablir aslında ingilizce konusunda da hak vermiyoda değilim ya şu öğrenci milleti ne sorunlu insanlar yaa Sad

Kullanıcı profilini gör

10 Geri: lisedeki en zor ders sizce hangisi Bir Ptsi Kas. 24, 2008 7:23 pm

_Bilgehan_ demiş ki:Biliyorum Zeynep yarın eve kafam kırık bi şekilde gelcm

Bunları P.M'den Konuşalım Böle Ulu Orta Olmaz
( Şaka Beea Seviyom Ben Seni Nasıl Kıyarım Sana=)

Kullanıcı profilini gör

11 Geri: lisedeki en zor ders sizce hangisi Bir Ptsi Kas. 24, 2008 7:24 pm

Biliyorum bende şaka yapmıştım.Ablalarımız katılım istiyodu alın size katılım:D:D:D:D:D:D

Kullanıcı profilini gör

12 Geri: lisedeki en zor ders sizce hangisi Bir Ptsi Kas. 24, 2008 7:28 pm

_Bilgehan_ demiş ki:Biliyorum bende şaka yapmıştım.Ablalarımız katılım istiyodu alın size katılım:D:D:D:D:D:D

Bencede Canımın İçi=D

_nghn_ demiş ki:matematik matematik matematik!!!
fizikte olablir aslında ingilizce konusunda da hak vermiyoda değilim ya şu öğrenci milleti ne sorunlu insanlar yaa Sad

Visual Basic'i Niye Demiyosunuz Ben Hala İsmini Google Amcadan Kopyalıyom=D

Kullanıcı profilini gör

13 Geri: lisedeki en zor ders sizce hangisi Bir Ptsi Kas. 24, 2008 7:40 pm

ek bilgi : bu iki şahsiyet birbirindne nefret ediyor olup birbirlerini yolda göseler başlarını çevircek kadar zıt kişiliklerdir Razz kameralara oynamayalım lütfen Razz

Kullanıcı profilini gör

14 Geri: lisedeki en zor ders sizce hangisi Bir Ptsi Kas. 24, 2008 7:42 pm

_nghn_ demiş ki:ek bilgi : bu iki şahsiyet birbirindne nefret ediyor olup birbirlerini yolda göseler başlarını çevircek kadar zıt kişiliklerdir Razz kameralara oynamayalım lütfen Razz

Hayır Ya Ne Alaka Sadece Burdaki Kadar Samimi Değiliz=D
Niye Bizi Rezil Ediyosun Ki Sad

Kullanıcı profilini gör

15 Geri: lisedeki en zor ders sizce hangisi Bir Ptsi Kas. 24, 2008 7:57 pm

sadece gerçeklerden yanayım Razz tmm tmm uğraşmayacam sizinle en azındna şimdilik Razz

Kullanıcı profilini gör

16 Geri: lisedeki en zor ders sizce hangisi Bir Ptsi Kas. 24, 2008 8:01 pm

_nghn_ demiş ki:sadece gerçeklerden yanayım Razz tmm tmm uğraşmayacam sizinle en azındna şimdilik Razz
=P =P

Kullanıcı profilini gör

17 Geri: lisedeki en zor ders sizce hangisi Bir Ptsi Kas. 24, 2008 8:29 pm

Kızlar katılım süper bence böyle tam gaz devam edin ama sürtüşme yok Wink

Kullanıcı profilini gör http://goruntuisleme.4rumer.net

18 Geri: lisedeki en zor ders sizce hangisi Bir Ptsi Kas. 24, 2008 8:56 pm

oo kızlar ingilizce açık ara önde gidiyor:D ne belaymış sizin başınızda bu ders:D ama anladıım kadarıyla ingilizce dinleriz söyleriz ama sınav olmayı sevmeyiz dersini istemeyiz gibi bi durum sizinkisi:D matematik dersini değiştirecektim ama baktımki oda oylamada z puan almamış yani matematiği sorun olaak görenler için dursun dedim:d içlerinde kalmasın onlarda renlerini belli etsinler:D ama matematik güzel ders yaaaa...

Kullanıcı profilini gör

19 Geri: lisedeki en zor ders sizce hangisi Bir Ptsi Kas. 24, 2008 9:01 pm

srose51 demiş ki:oo kızlar ingilizce açık ara önde gidiyor:D ne belaymış sizin başınızda bu ders:D ama anladıım kadarıyla ingilizce dinleriz söyleriz ama sınav olmayı sevmeyiz dersini istemeyiz gibi bi durum sizinkisi:D matematik dersini değiştirecektim ama baktımki oda oylamada z puan almamış yani matematiği sorun olaak görenler için dursun dedim:d içlerinde kalmasın onlarda renlerini belli etsinler:D ama matematik güzel ders yaaaa...
Matematik Soru Çözdükçe Güzelleşiyor...
Peki İng???
Alladin Hocanın Sınavından Hiç Bir Şekilde GEÇİLMEZ Tıpkı Çanakkale Gibi(Alakasız Oldu Ama:P)

Kullanıcı profilini gör

20 Geri: lisedeki en zor ders sizce hangisi Bir Ptsi Kas. 24, 2008 9:03 pm

genelde bütün dersler pratik yaptıkça kolaylaşıyor... ingilizceyide kitap okuyarak ve konuşarak daha kolay halletmek mümkün olur sanırım...

Kullanıcı profilini gör

21 Geri: lisedeki en zor ders sizce hangisi Bir Ptsi Kas. 24, 2008 9:08 pm

srose51 demiş ki:genelde bütün dersler pratik yaptıkça kolaylaşıyor... ingilizceyide kitap okuyarak ve konuşarak daha kolay halletmek mümkün olur sanırım...

Belki Garip Gelicek Ama Sınıfta Şarkı Çevirleri Parça Çevirileri İle En Çok İlgilenenlerden Biri Benim (Ders Dışı Etkinliği Olarak Tabiki=) Ama Hocanın Dersinde Tıkanıyorum Resmen Sıkıyo Beni=(
Neyse 2 Sene Sonra Bu Sorunlar Bize Çok Komik Geleceği İçin Susma Hakkımı Kullanıyorum=D Razz

Kullanıcı profilini gör

22 Geri: lisedeki en zor ders sizce hangisi Bir Ptsi Kas. 24, 2008 9:09 pm

arkadaşlar ödevleri ve dersleri gözünüzde büyüttükçe emin olun zorlaşır. başta yapacağınıza inanmanız gerekir.

Kullanıcı profilini gör http://www.edaodaci.com

23 Geri: lisedeki en zor ders sizce hangisi Bir Ptsi Kas. 24, 2008 9:12 pm

evet bence de gözünde büyütmemek lazım...asıl mesele bu... herşey önce insanın kendi kafansında bitirmesiyle hallolur... sende belliki ingilizceden anlıyorsun...ders içi dışı farketmez çeviri yapıyorsun ingilizceden anlıyorsun demektir. yaparsın inan yeterki...

Kullanıcı profilini gör

24 Geri: lisedeki en zor ders sizce hangisi Bir Ptsi Kas. 24, 2008 9:28 pm

valla inanmakla olmuyo bak ben 10. sınıfta temel elektroniği yapabilceğime inandım inandım noldu kılpayı geçtim:D

Kullanıcı profilini gör

25 Geri: lisedeki en zor ders sizce hangisi Bir Ptsi Kas. 24, 2008 9:30 pm

sen yanlış inanmışsındır bi bak bi yerde işlem hatası filan olmasın ya:D inanınca olur sen vazgeçme... ama inancını performansla desteklemelisin tabiki...

Kullanıcı profilini gör

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 2 sayfası]

Sayfaya git : 1, 2  Sonraki