Bilişim Teknolojileri

Bilişim Teknolojileri bölümünde okutulan ders için açılmıştır.

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Etkinlik yeni fikir?

Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 3 sayfası]

1 Etkinlik yeni fikir? Bir Paz Kas. 23, 2008 10:05 pm

Kızlar bu hafta etkinlik olarak ne yapmamızı istersiniz meselaa. Fikirlerinizi bizimle paylaşırsanız daha güzel etkinlikler çıkabilir. Fikri gelen yok mu? Idea

Kullanıcı profilini gör http://goruntuisleme.4rumer.net

2 Geri: Etkinlik yeni fikir? Bir Ptsi Kas. 24, 2008 7:16 pm

ders işlememe etkinliği yapsak ilginç olabilir diğer okullardan farkımız olur hep ders hep ders nereye kadar ddimi ama Smile ayy bunu hocalarda okuo dimi tmm şimdi toparlıorum etkinlik olarak ilginç tasarımlar yapabilir yada bulup paylaşabiliriz örneğin şey somut bi örnek veremiyorum ama konu bu neyse tmm sustum Sad

Kullanıcı profilini gör

3 Geri: Etkinlik yeni fikir? Bir Ptsi Kas. 24, 2008 7:18 pm

Bencede Nagiş battıkça batıyosun.(Şey zaten Nagihan şaka yapmıştı)

Kullanıcı profilini gör

4 Geri: Etkinlik yeni fikir? Bir Ptsi Kas. 24, 2008 7:21 pm

_Bilgehan_ demiş ki:Bencede Nagiş battıkça batıyosun.(Şey zaten Nagihan şaka yapmıştı)

Bencede Pc Başında Fazla Durunca Yan Etki Yapıyo Nagihan'a Şaka Di Mi Nagişcim=)

Kullanıcı profilini gör

5 Geri: Etkinlik yeni fikir? Bir Ptsi Kas. 24, 2008 7:23 pm

Bencede Nagihan senn PC başında 10 dk fazla durman sağlığa zararlı...

Kullanıcı profilini gör

6 Geri: Etkinlik yeni fikir? Bir Ptsi Kas. 24, 2008 7:34 pm

_Bilgehan_ demiş ki:Bencede Nagihan senn PC başında 10 dk fazla durman sağlığa zararlı...
=D=D=D=D

Kullanıcı profilini gör

7 Geri: Etkinlik yeni fikir? Bir Ptsi Kas. 24, 2008 7:36 pm

diyenlere bakın bi saat ders işlemesek bayram yapıcaksınız sitede çalışkan öğrenci havalarındasınız aaaa ne ayıppp Very Happy ayrıca bilge msn yi aç ordan görüşelim yada yarın sınıfa hoca içerdeyken gelmen sağlığın açısındna gayet güvenli olacaktır Very Happy

Kullanıcı profilini gör

8 Geri: Etkinlik yeni fikir? Bir Ptsi Kas. 24, 2008 7:37 pm

bu arada ben farklı tasarımlar konusunda gayet ciddiydim neden olmasınki

Kullanıcı profilini gör

9 Geri: Etkinlik yeni fikir? Bir Ptsi Kas. 24, 2008 7:43 pm

_nghn_ demiş ki:bu arada ben farklı tasarımlar konusunda gayet ciddiydim neden olmasınki
O Konuda Haklısın...
Ama Ne Tasarımı???

Kullanıcı profilini gör

10 Geri: Etkinlik yeni fikir? Bir Ptsi Kas. 24, 2008 7:49 pm

Kitap kapağı, broşür, menü vb. Şeylerin Taraımı İle İlgili Çalışmalar Bulabiliriz Diğer Arkadaşlarda Uygun Görürse...

Kullanıcı profilini gör

11 Geri: Etkinlik yeni fikir? Bir Ptsi Kas. 24, 2008 7:56 pm

hiç olmayan bişeyi bile tasarlayabiliriz mesela cam gazoz şişesinin alt tarafı durur üst tarafına mikrofonun üst kısmını yapıştırırz al sana gazmik Very Happy

Kullanıcı profilini gör

12 Geri: Etkinlik yeni fikir? Bir Ptsi Kas. 24, 2008 7:58 pm

_nghn_ demiş ki:hiç olmayan bişeyi bile tasarlayabiliriz mesela cam gazoz şişesinin alt tarafı durur üst tarafına mikrofonun üst kısmını yapıştırırz al sana gazmik Very Happy

Harikasın=D=D=D

Kullanıcı profilini gör

13 Geri: Etkinlik yeni fikir? Bir Ptsi Kas. 24, 2008 8:04 pm

Embarassed

Kullanıcı profilini gör

14 Geri: Etkinlik yeni fikir? Bir Ptsi Kas. 24, 2008 8:23 pm

Kızlarr walla düşününce gayet hoş şeyler çıkıyo bence bu tasarım fikri güzel özellikle gazoz kapağı... gibi hocanızla konuşup faaliyete geçebiliriz Very Happy

Kullanıcı profilini gör http://goruntuisleme.4rumer.net

15 Geri: Etkinlik yeni fikir? Bir Ptsi Kas. 24, 2008 8:26 pm

Admin demiş ki:Kızlarr walla düşününce gayet hoş şeyler çıkıyo bence bu tasarım fikri güzel özellikle gazoz kapağı... gibi hocanızla konuşup faaliyete geçebiliriz Very Happy

Bence Nagihanı Alatan Bi Kitap Kapağı Yapalım O Daha ilginnç Olur=D

Kullanıcı profilini gör

16 Geri: Etkinlik yeni fikir? Bir Ptsi Kas. 24, 2008 8:30 pm

arkadaşlar bende bi öneride bulunabilrmiyim. biliyorsunuz bugün öğretmenler günü. fireworksten işlediğiniz konuları kullanarak öğretmenler günüyle ilgili birer afiş hazırlamaya ne dersiniz perşembeye kadar? sonrada forumda bunları birbirimizle paylaşırız ve hocamız afişler hakkında fikrini söyler

Kullanıcı profilini gör http://www.edaodaci.com

17 Geri: Etkinlik yeni fikir? Bir Ptsi Kas. 24, 2008 8:33 pm

eda_odaci demiş ki:arkadaşlar bende bi öneride bulunabilrmiyim. biliyorsunuz bugün öğretmenler günü. fireworksten işlediğiniz konuları kullanarak öğretmenler günüyle ilgili birer afiş hazırlamaya ne dersiniz perşembeye kadar? sonrada forumda bunları birbirimizle paylaşırız ve hocamız afişler hakkında fikrini söyler

Ayyy Evet Güzel Fikir...
Konu Belirlendi O Zaman=)

Kullanıcı profilini gör

18 Geri: Etkinlik yeni fikir? Bir Ptsi Kas. 24, 2008 8:36 pm

evet kabul ettiyseniz yarın hocanızla konuşup kesin konuyu belirlemiş oluruz ki bence öğretmenler günüyle ilgili bi afiş bu hafta çok iyi olur. hocanız içinde hediyee olur Smile

19 Geri: Etkinlik yeni fikir? Bir Ptsi Kas. 24, 2008 8:41 pm

eda_odaci demiş ki:evet kabul ettiyseniz yarın hocanızla konuşup kesin konuyu belirlemiş oluruz ki bence öğretmenler günüyle ilgili bi afiş bu hafta çok iyi olur. hocanız içinde hediyee olur Smile

Bencede=)

Kullanıcı profilini gör

20 Geri: Etkinlik yeni fikir? Bir Ptsi Kas. 24, 2008 9:09 pm

öğretmenler günü afişi çok anlamlı olmuş... duygulandım valla... hocada kabul eder:D ama nagihanın fikirleini de yabana atmamak lazım hepsi çok ORJİNAL:) nagihan bu ders işlemem tekniklerini bulursan topluca bana da gönder Very Happy pm at sen bana Very Happy itiraz edenler çğrenmesin:D biz bize olsun:p

Kullanıcı profilini gör

21 Geri: Etkinlik yeni fikir? Bir Ptsi Kas. 24, 2008 9:11 pm

yok fahriyecim hepsinin fikrini tabiyki dikkate alıyoruz ki bencede çok güzel fikirler Smile ama bu haftanın anlam ve önemi öğretmenler günüya ben o yüzden böyle bi konu olsun diye önerdim...

22 Geri: Etkinlik yeni fikir? Bir Ptsi Kas. 24, 2008 9:15 pm

Very Happy herşeye rağmen ben nagihandan bu teknikeler hakkında bilgi almak gerektiğini düşünüyorum:p

Kullanıcı profilini gör

23 Geri: Etkinlik yeni fikir? Bir Ptsi Kas. 24, 2008 9:22 pm

beni yansıtabilcek bi program çıkmadı zeynepcim bence sen şu paintte bi cinayşe çiz önce seni anlatalım böö Razz

Kullanıcı profilini gör

24 Geri: Etkinlik yeni fikir? Bir Ptsi Kas. 24, 2008 9:24 pm

teknikmi:D işin profosyonelliğini sizden alıcaz ama benim fikrime photoshop gayet uygun fireworkstada gazmiki canlandırabilirim işte orjinal bir fikir:D beni destekleyen ablacıma yapacağım ilk gazmiki hediye eder saygıyla yanaklarından öperim:D

Kullanıcı profilini gör

25 Geri: Etkinlik yeni fikir? Bir Ptsi Kas. 24, 2008 9:26 pm

gazmik te süper fikir:D ama en çok ders işletmeme teknikelriyle ilgileniyorum canım:D

Kullanıcı profilini gör

Sponsored content

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 3 sayfası]

Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki